Sprzedawaj na Amazon FBA – Przygotowanie do launchu Twojego produktu!

Pozwól firmie Amazon kompletować, pakować i wysyłać Twoje zamówienia. Ty sprzedajesz, Amazon wysyła.

Amazon posiada jedną z najbardziej rozwiniętych sieci realizacji zamówień na świecie. W programie Fulfilment by Amazon (FBA) przechowujesz swoje produkty w centrach realizacji zamówień, a Amazon je kompletuje, pakuje i wysyła oraz zapewnia dla nich obsługę klienta. FBA może pomóc w skalowaniu Twojego biznesu i docieraniu do większej liczby klientów.

Korzyści płynące z FBA

FBA odciąża Cię, wykorzystując globalną sieć obsługi klienta firmy do zarządzania zapytaniami klientów, zwrotami towarów i zwrotami środków dotyczących zamówień FBA.

Obsługa klienta FBA: Obsługa telefoniczna/e-mailowa w różnych językach, w dzień i w nocy, bez dodatkowych kosztów, nie licząc opłat za przetwarzanie zwrotów dla niektórych kategorii produktów.

FBA ułatwia sprzedaż w całej Europie

Amazon oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie realizacji zamówień w całej Europie, dzięki czemu możesz wybrać to, które najlepiej odpowiada Twojemu biznesowi. Ogólnoeuropejskie FBA jest najpopularniejsze i najszybsze — Amazon przechowuje i wysyła produkty z centrów realizacji zamówień na terenie całej UE. Dzięki sieci European Fulfilment Network Twoje produkty są wysyłane z centralnego magazynu w kraju ich pochodzenia; w przypadku Multi-Country Inventory towary są przechowywane i wysyłane z centrów realizacji zamówień w określonych przez Ciebie krajach.

To się opłaca

Płacisz na bieżąco — opłaty są naliczane za miejsce w magazynie i zamówienia, które zostały zrealizowane. Koszt wysyłki jest wliczony w opłaty.

Napisz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK