Rozpocznij sprzedaż na Amazon

Amazon to już inny stopień wtajemniczenia. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Do rozpoczęcia sprzedaży na Amazon potrzebujesz solidnie się przygotować lub zlecić to specjalistom. Amazon otworzy Tobie drzwi do ponad 300 milionów kupujących, ale równie szybko może je zamknąć, jeśli nie będziesz grał według ich wymagań.

Zaprezentuj swoje produkty milionom klientów w całej Europie, którzy codziennie wchodzą na Amazon.

Narzędzia dla właścicieli marek

Jeśli posiadasz własną markę, Amazon oferuje narzędzia, które pomogą Ci ją budować, rozwijać i chronić. Rejestracja w Brand Registry może pomóc Ci personalizować strony marki i produktów, chronić znaki towarowe i własność intelektualną oraz poprawiać odbiór marki przez klientów, ponadto odblokuje to dodatkowe opcje reklamowe i rekomendacje dotyczące poprawy ruchu i konwersji.

Czy serwis Amazon jest odpowiedni dla mojej firmy?

Krótka odpowiedź brzmi: tak. W serwisie Amazon sprzedają największe, najbardziej znane marki. Tak jak nowe marki, o których dowiesz się wkrótce. Małe i średnie firmy odpowiadają za ponad połowę produktów sprzedanych na Amazon na całym świecie. Znajdź odpowiednie dla siebie rozwiązanie i zacznij sprzedawać już dziś.

Pomożemy Ci na każdym kroku Twojego startu sprzedaży na Amazon zarówno jeśli chcesz tworzyć własną markę lub sprzedawać produkty innych producentów.

Napisz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK