Integracja sklepu z platformami marketplace

Niezależnie od tego, czy Twój sklep działa na platformie Shoper, Prestahop, Magento, Woocommerce, Shopgold, czy Idosell to od rozpoczęcia sprzedaży zagranicznej dzieli Cię już tylko kilka kroków.. Podłączymy Twój sklep z programem BaseLinker, dzięki któremu będziesz mógł wystawić całą swoją ofertę na zagraniczne platformy sprzedaży jak eBay, Amazon i kilkanaście innych. Zamówienia od Twoich klientów ze wszystkich platform zostaną pobrane do jednego miejsca, dzięki czemu ich obsługa będzie sprawna, a Ty będziesz miał kontrolę na ich realizacją. Nie będziesz musiał martwić się o stany magazynowe dzięki ich synchronizacji na wszystkich marketplace względem Twojego magazynu.

Nie musisz znać się na kwestiach technicznych, zajmiemy się całą integracją od A do Z. Przygotujemy połączenie ze sklepem w taki sposób, abyś mógł skalować swój biznes podłączając kolejne platformy zagraniczne w prosty sposób na wcześniej przygotowanych fundamentach.

Wesprzemy Cię w założeniu konta na marketplace, konfiguracji, integracji ze sklepem oraz pierwszych krokach w rozpoczęciu sprzedaży zagranicznej.

Napisz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK