Digitalizacja sprzedaży

Na naszych oczach kształtuje się nowy typ gospodarki: Gospodarka cyfrowa. Już 73% internautów robi zakupy online. Tak wynika z tegorocznego raportu „E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska”. Tylko w 1 miesiącu ilość zakładanych sklepów na platformie Shoper wzrosła o ponad 130% a sklepy odnotowały o prawie 120% więcej transakcji niż rok temu. O ponad 120% również wzrosła wartość sprzedaży w sklepach internetowych na tej platformie.

Wartość sprzedaży na Allegro w 2020 roku wyniosła ponad 35 mld zł. Rok wcześniej było to 22 mld zł, co daje wzrost o 54%. Średnio jeden aktywny kupujący poprzez Allegro wydał w ubiegłym roku 2699 zł – o 36% więcej niż w 2019 roku.

Jeśli jeszcze nie sprzedajesz w Internecie to kiedy zamierzasz zacząć? Twoja konkurencja na pewno już się przygotowuje, bądź szybszy i rozpocznij rewolucję cyfrową w swojej firmie.

Pomożemy w przygotowaniu gruntu do wejścia do Świata online, pomożemy z integracją Twojego systemu magazynowego z platformami sprzedaży lub sklepem internetowym. Zazwyczaj pierwszym krokiem w rozpoczęciu sprzedaży online jest wejście z ofertą na Allegro. Jak mało kto znamy się na tym. Zaufaj naszemu doświadczeniu i zapytaj o możliwość digitalizacji Twojego biznesu już dziś.

Napisz do nas

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK