Baza wiedzy

Z sukcesem prowadzimy sprzedaż na platformach marketplace zarówno polskich jak i zagranicznych, więc znamy problemy i wyzwania przed którymi stoisz. Naszą misją jest wpływ na polski e-commerce, chcemy ją realizować również poprzez dzielenie się naszą wiedzą. Dokładamy starań, aby artykuły oraz webinary, które tutaj umieszczamy były dla Ciebie wartościowe.

Szkolenia youtube

Zobacz darmowe webinary

Czym jest Baselinker?

Rozwiń skrzydła na Allegro za pomocą BaseLinkera. 1 z 3 części webinaru na temat czym BaseLinker jest, jakie ma możliwości, w czym może Ci pomóc oraz jakie korzyści czekają Ciebie i Twój zespół z integracji BaseLinkera z Allegro lub innym marketplace.

Kamil Maciejewski, Ecommerce Revolution

18 stycznia 2021

Zalety obsługi w Managerze Zamówień

Rozwiń skrzydła na Allegro za pomocą BaseLinkera. 2 z 3 części webinaru na temat czym BaseLinker jest, jakie ma możliwości, w czym może Ci pomóc oraz jakie korzyści czekają Ciebie i Twój zespół z integracji BaseLinkera z Allegro lub innym marketplace.

Kamil Maciejewski, Ecommerce Revolution

29 września 2021

Webinar 2021.09.29 – Poznaj możliwości Nowego Magazynu BaseLinkera

Podczas webinaru specjaliści BaseLinkera opowiedzieli o możliwościach Managera Produktów – nowego modułu do zarządzania procesami magazynowymi. Spotkanie podzielone zostało na części: teoretyczną, praktyczną oraz sesję Q&A.

Kamil Maciejewski, Ecommerce Revolution

Webinar z 10.11.2021 Zmiany VAT w pakiecie e-commerce oraz VAT OSS jak zautomatyzować w BaseLinker

Gościem specjalnym była Justyna Polatkowska CEO biura księgowe Taxedo, która opowie o zmianach, jakie wprowadził pakiet e-commerce oraz poruszymy temat VAT OSS. Zobaczycie również jak ustawić w BaseLinker automatyczne tworzenie faktur z odpowiednia stawką VAT w zależności od kraju dostawy.

Kamil Maciejewski, Ecommerce Revolution

Integracja BaseLinkera z Subiekt, Comarch, Wapro – poznaj możliwości automatyzacji [Webinar]

  • Po co łączyć BaseLinker z ERP
  • Możliwe scenariusze integracji
  • Przegląd integratorów
  • Sesja pytań i odpowiedzi

Kamil Maciejewski, Ecommerce Revolution

Newsletter

Zaczekaj! Nie zostań w tyle

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj wartościowe porady, jak skutecznie zautomatyzować swój biznes e-commerce oraz zwiększyć zyski w sprzedaży zagranicznej. Same konkrety, zero spamu!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies
OK